Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie Jan Student napisał:
Przepraszam wcześniejszy post miał byc dedykowny temu deb**wi. Studiuję na medycznym kolego i wybrałem Lublin tylko z przypadku ( niestety ). Jestem z bardzo dużej wsi wieśniaku pier***ny ( nawet nie wyobrażasz sobie z jak dużej ). Wywieś transparent w centrum:" NIE CHCEMY WAS STUDENCI !!! WYP*****LAC Z TĄD , SAMI SOBIE DAMY RADĘ " Sądzę , że za pewien czas do kotła nie miał byś co włożyc !!!
Do mnie? Ty głupi jesteś, naprawde. Klnij dalej, nazywaj mnie jak chcesz. twoje ego juz urosło? Fieju, żalisz (?) sie czy chwalisz( ?)swoim pochodzeniem, tym co studiujesz oraz tym jak bardzo jesteś mi TY(?!) potrzebny(?!). Człowieczku maluczki. Mam daleko gdzieś Ciebie. Studentow szanuje, ale rozganiętych, ty do nich nie nalezysz. Boli cie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POpieprzeni oszuści z Po, obiecywali obwodnice i co? Głosowałem na nich i cała moja rodzina i ziomale, ale to było juz ostani raz za 4 lata się rozliczymy, będe namawiał wszystkich znajomych zeby oddali swój głos ale nie na was!!! Oszuści.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, szopka na całego, ale za to doskonale ukazuje jak naiwni są wyborcy PO z tego regionu. Pokazowe przybycie Grabarczyka do Lublina "na chwilę przed" wyborami samorządowymi i zapewnianie, że kluczowa dla lubelszczyzny inwestycja ma się dobrze, w 99% dzięki fachowcowi Żukowi Jakby nie patrzeć, dla naiwnych "wyborców" ... tfu ... platformy był to kolejny powoód do potwierdzenia jacy oni są mądrzy. Wybory wygrał Żuk, cel PO wykonany, i można mieć wszystkich głęboko w du***. Przy następnej wizycie Grabarczyk z dumą oświadcza że droga kiedyś będzie. Ale nie teraz Żuk mordę ma uśmiechniętą od ucha do ucha, Marek o mało co loda Grabarczykowi nie zrobi, ku ogólnej uciesze gawiedzi. Gdzie ja ku*** mieszkam, i dlaczego mieszkańcy mojego miasta to tacy naiwniacy. Ehhh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ede napisał:
Do mnie? Ty głupi jesteś, naprawde. Klnij dalej, nazywaj mnie jak chcesz. twoje ego juz urosło? Fieju, żalisz (?) sie czy chwalisz( ?)swoim pochodzeniem, tym co studiujesz oraz tym jak bardzo jesteś mi TY(?!) potrzebny(?!). Człowieczku maluczki. Mam daleko gdzieś Ciebie. Studentow szanuje, ale rozganiętych, ty do nich nie nalezysz. Boli cie?
Ani się nie żale , ani się nie chwale tylko nie piszę dokładnie z kąd jestem , po to żebyś się kolego z Lublyna nie poczuł niezręcznie. Sam mnie zapytałeś co studiuję więc odpowiadam . I tyle ... Teraz to szanujesz parchu studentów jak Ci prawdę wytłuściłem ??? Co ?? Powiem Ci Panie kolego jeszcze jedno , że nie jestem jedną osobą która tak myśli więc nie obrażaj więcej środowiska studentów ( my też fajne akcje bojkotujące potrafimy robic )i pamiętaj , że przez takich " głupków " jak to nazwałeś lubin jako tako egzystuje , a Ty Panie masz co do kotła włożyc !!! Pamiętaj !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarz do zdjęcia Uścisk,buzka,kwiatek uchwalone S17 moze za pare latek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Minister Cezary Grabarczyk powiedział w Lublinie, że droga S-17 nie znajdzie się na liście inwestycji, które na pewno zaczną się przed 2013" N o i po co było obrzucać kwiatami ministra, posłanko Magdaleno Gąsior-Marek ? Trza było dorzucić do badylków czekoladki Wedla i karnet do SPA. wtedy centralni kacykowie PO może rzuciliby jakiś ochłap przedwyborczy na Lubelszczyznę. A tak ... wsi spokojna wsi wesoła.
Mądre słowa - lubelskie posłanki słyną w kraju z takich akcji: wręczanie kwiatów, całuski, wygrane w rankingach najpiękniejszych posłanek, ale ... czy o to chodzi w sprawowaniu mandatu posła?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianin napisał:
POpieprzeni oszuści z Po, obiecywali obwodnice i co? Głosowałem na nich i cała moja rodzina i ziomale, ale to było juz ostani raz za 4 lata się rozliczymy, będe namawiał wszystkich znajomych zeby oddali swój głos ale nie na was!!! Oszuści.............
Przyjacielu, czas sądu już bliski - na jesieni wybory, pamiętajmy kto i co spiepszył !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student z wielkiego miasta zawstydzającego Lublin, akurat takim gościom jak Ty, to ja z kolei z przyjemnością pomacham ręką na pożegnanie. Do Twojej wiadomości, nie ma takiego wyrazu jak Z KĄD, a poza tym piszesz a Lublinie, a nie Lubinie. Do książek, a nie do klawiatury. Lublin sobie bez Ciebie doskonale poradzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student napisał:
Ani się nie żale , ani się nie chwale tylko nie piszę dokładnie z kąd jestem , po to żebyś się kolego z Lublyna nie poczuł niezręcznie. Sam mnie zapytałeś co studiuję więc odpowiadam . I tyle ... Teraz to szanujesz parchu studentów jak Ci prawdę wytłuściłem ??? Co ?? Powiem Ci Panie kolego jeszcze jedno , że nie jestem jedną osobą która tak myśli więc nie obrażaj więcej środowiska studentów ( my też fajne akcje bojkotujące potrafimy robic )i pamiętaj , że przez takich " głupków " jak to nazwałeś lubin jako tako egzystuje , a Ty Panie masz co do kotła włożyc !!! Pamiętaj !!!
Ahaha, 1. nie jestem Twoim kolegą. 2. Parch to jestes Ty. 3. nie badz taki troskliwy, co bym sie poczul niezręcznie. 4. Nie gotuje w kotle. 5. Ty mi nie wkładasz do garnka. Pamietaj o tym! 6. Nie tak dawno sam byłem studentem, i jak już mowiłem szanuje rozgarniętych studentów. Temat uważam za zamknięty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
A ja oddałem głos na Gąsior w wyborach; przepraszam wszystkich
Przeprosiny przyjęte, ale pamiętaj o tym na jesieni - już wkrótce wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest śmiesznie napisał:
student z wielkiego miasta zawstydzającego Lublin, akurat takim gościom jak Ty, to ja z kolei z przyjemnością pomacham ręką na pożegnanie. Do Twojej wiadomości, nie ma takiego wyrazu jak Z KĄD, a poza tym piszesz a Lublinie, a nie Lubinie. Do książek, a nie do klawiatury. Lublin sobie bez Ciebie doskonale poradzi
nie macie wielkiego przemysłu, nie macie jakoś szczególnie rozwiniętych usług, transport w Lublinie to tragedia(drogi miejskie dziurawe, brak obwodnicy), lotniska też nie macie...jedyne co jest w Lublinie to w miare dobre jeszcze uczelnie. Jakim trzeba być idiotą, aby pozbawiać się tego JEDYNEGO jakie macie bogactwa....Bez studentów wasza wioska przestanie istnieć. jeszcze jedno: ja nie pisałem posta z wyrażeniem "z kąd"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ede napisał:
Ahaha, 1. nie jestem Twoim kolegą. 2. Parch to jestes Ty. 3. nie badz taki troskliwy, co bym sie poczul niezręcznie. 4. Nie gotuje w kotle. 5. Ty mi nie wkładasz do garnka. Pamietaj o tym! 6. Nie tak dawno sam byłem studentem, i jak już mowiłem szanuje rozgarniętych studentów. Temat uważam za zamknięty.
sam sie kurw zamknij ścerwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest śmiesznie napisał:
student z wielkiego miasta zawstydzającego Lublin, akurat takim gościom jak Ty, to ja z kolei z przyjemnością pomacham ręką na pożegnanie. Do Twojej wiadomości, nie ma takiego wyrazu jak Z KĄD, a poza tym piszesz a Lublinie, a nie Lubinie. Do książek, a nie do klawiatury. Lublin sobie bez Ciebie doskonale poradzi
Dobrze , że Ty jesteś mistrzem... tylko tak naprawdę czego ??? Jeśli zastanawiasz się przez 20 min. nad tym jak napisac określone słowo i zaglądasz przy tym do słownika do gratuluję głupoty . To są zwykłe literówki i tak naprawdę nie masz zupełnie podstaw ,żeby Lublynianinie gębę otwierac. Chyba chcesz , aby jutro w twoim sklepiku kupic chleb, mleko itd. Natomiast w pobliskim kiosku bilet MPK ?? Prawda ??!! Nie tylko ja , ale prawie 100 tys. studentów zarówno dziennych jak i zaocznych stanowi byt tego miasta ( sądzę , że już nie długo ). Dzięki studentom to miasto ( duża WIEŚ ) wegetuje . Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi jak nie było, tak nie ma. To że koleś z Partii Oszustów oszukał, żeby pacynka z lublina wygrała wybory - to chyba raczej nie dziwi. Przecież to u nich norma. Wystarczy spojrzeć na "cuda" cudaka na stanowisku płemieła. Prawda jest jednak taka, że dopóki centralno-zachodnia masa polaczków tłumoczków nie przejrzy na swe ogarnięte "tanim", bo kredytowym, konsumpcjonizmem oczęta, to nasze protesty i tak niewiele dadzą. u nas i ta partia oszustów przegrywa raz po raz. Sądzę jednak, że już niedługo takie zgermanizowane łachy z wielkopolskiego (jak któryś tu raczył skamleć) będą nam ubliżać. I niech mi kością w gardle to stanie, ale wtedy to nadejdzie era: Teraz k....my i wstrzymamy wam te inwestycje drogowe, kolejowe itd. i będziemy się z was germańskie polaczki nabijać poza tym tak obrzydliwego rynku jak w poznaniu (celowo to g... miasto piszę z małej), to nie przebije nawet rynek w pcimiu wielkopolskim ... a tych dziur w drogach poza autostradą tak więc łachu, sami zaczęliście drżyjcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a studenci są nam potrzebni, nawet jeśli piszą "z kąd"... swoją drogą miałbym obawy pójśc do takiego lekarza (ponoć delikwent studiuje medycynę )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinek napisał:
a studenci są nam potrzebni, nawet jeśli piszą "z kąd"... swoją drogą miałbym obawy pójśc do takiego lekarza (ponoć delikwent studiuje medycynę )
precz z pisojadami. mohery do torunia, jarek tościerwojad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę w ani jedno słowo ministra.Niedługo wybory, to tym Panom w odpowiedni sposób podziękujemy. Kłamstwo ma krótkie nogi oj krótkie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkopolanin napisał:
to lubelszczyzna golfem stoi, u nas na zachodzie polski auta nowsze i piękniejsze jak zresztą wszystko, u was nic nie ma a u nas wszystkiego pod dostatkiem, strasznie dużo dróg teraz się buduje na ten przykład, stadion już mamy, mentalność u nas europejska a u was dziadostwo i wszystko papą kryte, bo wysiadłem kiedyś na dworcu pkp w lublinie i szoku doznałem jak te budy drewniane przed dworcem zobaczyłem, tam baby jajka i mięso na ulicy sprzedają!!!
Biedny człowieku czym ty się chwalisz ,zachowujesz się ty i tobie podobni jak byle niemiec chwali sie że jest niemcem ,żałość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.niedlapsakielbasa.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
max napisał:
Nie wierzę w ani jedno słowo ministra.Niedługo wybory, to tym Panom w odpowiedni sposób podziękujemy. Kłamstwo ma krótkie nogi oj krótkie.
Krótkie powadasz? A temu co nam przed wybormi siedzibę PGE obiecał też podziękujesz czy to już zapomniaeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...